Новини
01 серпня 2018, середа

акція!!!(до закінчення товару на складі)

Реєстрація та вхід

Підписатися на розсилку

Ректифікована плитка - що це ?

+++++
11.08.2016

Ректифікованою зветься плитка, сторони якої було додатково оброблено механічно. Звичайна плитка з глини має округлений край, проте в процесі ректифікації краї плитки зрізаються під прямим кутом, перпендикулярно площині плитки.

Одним з найпоширеніших видів сучасної кераміки є ректифікована плитка. Ректифікованою зветься плитка, сторони якої було додатково оброблено механічно. Звичайна плитка з глини має округлений край, проте в процесі ректифікації краї плитки зрізаються під прямим кутом, перпендикулярно площині плитки. Для чого необхідна ректифікація?

Плитка в процесі виготовлення спікається, при цьому, стається усадка. Відсоток усадки може бути різним, тому плитка має різний розмір, який називаю калібром - розбіжність між партіями 1-2 мм. Після виробництва кожна плитка вимірюється і сортується в відповідно до єдиного калібра. Заповнити та приховати відмінності допомагають шви між плитками, які в заповнюються за допомогою затирки (фуги). Згідно із заявою виробників керамічної плитки санітарний шов між плитками повинен бути не менше 2,5-3 мм. Залежно від виду плитки розмір шва може бути і більше (клінкер 5-10 мм).

Ректифікація дозволяє отримати плитку необхідного розміру, це дозволяє укладати плитку з мінімальним зазором на шов. При такому укладанні поверхня виглядає найбільш монолітною. Таке укладання ще називають «безшовним», проте варто залишати мінімальний зазор для шва. «Безшовною» називається укладання з приблизною шириною шва від 1 мм до 2,5 мм. Дуже принциповий момент, про який необхідно сказати: виробники ректифікованої плитки собливо не радять укладати плитку зовсім без шва (!), Особливо в нових приміщеннях, які дають усадку.

Ректифікована плитка - що це ?
Залиште коментар
Ім'я*:

Введіть код

* — Поля, обов'язкові для заповнення

Код купона на знижку


Логотип веб-студии V49
Зараз на сайті: 12 гостей, 0 користувачів.